Otomatik Tekerlek Yıkama

Harfiyat sahalarında, Maden ocaklarında, Beton santrallerinde, Katı atık geri dönüşüm sahalarında, Çimento fabrikalarında, Termik santrallerde vb. tesislerde çalışan kamyon ve tır gibi araçların Çevre ce Karayolu Yönetmeliklerine göre trafiğe çıkmadan önce tekerleklerin ve damperlerinin otomatik olarak yıkanması için tasarlanmıştır.
 
Sistek Otomatik Tekerlek Yıkma Sistemleri müşterinin ihtiyaçları ve istekleri göz önüne alınarak farklı teker ölçülerine, araç uzunluğuna ve araç yoğunluğuna göre üretilebilmektedir. Tekerlek aralığına göre (4-6-8-10-12 metre olarak) yapıda üretilen yıkama sistemierinin montaj ve demontajı çok kısa sürede tamamlanmaktadır. Sistek Otomatik Tekerlek Yıkma Sistemi sensörler sayesindeinsan faktörünü ortadan kaldırarak otomaston sistem güvencesi ve kalitesi ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlaması tercih sebebi olmaktadır.
 
Kamyon ve Tır haricinde de Kepçe veya Eskavatör yıkama özelliğinede sahiptir. İsteğe bağlı olarak otomaston sisteminde istenilen zaman aralığına göre devreye alma ve devre dışı bıkrama seçeneği de sunulmaktadır.